شرکت فاطر الکترونیک ریزپرداز

شماره ثبت: 189104

تاریخ تاسیس: 1362

مدیر عامل: علی ارغوان
مشاور و نماینده مدیریت در پیاده سازی استاندارد و سیستم و مدیریت کیفیت: علیرضا خوشرو
مدیر بازرگانی و امور بین الملل: حسن ارغوان
مدیر بخش خدمات پس از فروش: محمدرضا رضاخانی

شرکت فاطر الکترونیک در سال 1362 با هدف تولید دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاههای تشخیص طبی ، تحقیقاتی و صنعتی با مدیریت آقای علی ارغوان و در جهت قطع وابستگی و خودکفائی کشور تاسیس گردید.
این شرکت درطول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده است که با استفاده از دانش روز دنیا و با همکاری کارشناسان فنی ، متخصص و با تجربه و اساتید دانشگاهها و استفاده از بهترین نوع مواد اولیه محصولاتی با کیفیت قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.
شرکت فاطرالکترونیک فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و با گذشت زمان و کسب تجارب روز افزون و فعالیت مداوم واحد تحقیق و توسعه امروز تعداد محصولات تولیدی این شرکت به بیش از یکصدوپنجاه مدل دستگاه مختلف آزمایشگاهی رسیده است که هرکدام دارای کیفیت و مرغوبیت در حد استاندارد بین المللی می باشند.
فعالیت اصلی شرکت در زمینه تولید دستگاههای آزمایشگاهی – ساخت و نصب میز و سکوبندی آزمایشگاههای تحقیقاتی ، دانشگاهها ، مراکز درمانی ، بیمارستانها ، آزمایشگاههای تشخیص طبی و آزمایشگاههای کارخانجات صنایع غذائی و دارویی – مشاوره در زمینه تجهیز آزمایشگاههای مختلف وتامین دستگاهها و تجهیزات و آموزش استفاده از تجهیزات می باشد.
بخش سرویس شرکت فاطر الکترونیک با امکانات فراوان و متخصصین مجرب و با ارائه سه سال خدمات رایگان گارانتی و ده سال تضمین خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی باعث گردیده تا شرکت بعنوان یکی از شرکتهای خوشنام و معتبر در این صنعت مشهور گردد.
شرکت فاطرالکترونیک باگسترش فعالیتهای تحقیقاتی وتولیدی خود و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 و ISO13485 از URS انگلستان با رعایت قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی و عضویت انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی،دندانپزشکی و آزمایشگاهی و همچنین کسب پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع استان تهران درکارخانه ای به وسعت 2500متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان واقع در اتوبان تهران قزوین با امکانات و تجهیزات مناسب مستقر و در حال فعالیت می باشد.

اعضای اصلی فاطر الکترونیک

 • ali-arghavan
  مدیر عامل و موسس شرکت فاطرالکترونیک و از بنیانگذاران صنعت آزمایشگاهی ایران
  علی ارغوان
  ali-arghavan

  علی ارغوان مدیر عامل و موسس شرکت فاطرالکترونیک و از بنیانگذاران صنعت آزمایشگاهی ایران

   

   

 • hassan-arghavan
  مدیریت بازرگانی و امور قراردادهای داخلی وبین الملل
  حسن ارغوان
  hassan-arghavan

  حسن ارغوان مدیریت بازرگانی و امور قراردادهای داخلی وبین الملل

  کارشناس ارشد مدیریت صنعتی

 • alireza-khoshro
  مشاور مدیر عامل در امور مدیریت کیفیت و استاندارد
  علیرضا خوشرو
  alireza-khoshro

  علیرضا خوشرو مشاور مدیر عامل در امور مدیریت کیفیت و استاندارد

  کارشناس ارشد مهندسی صنایع