Registration number: 189104
founded in 1925

CEO: Ali Arghavan
Consultant and management representative: Alireza Khoshro
Sales & Commercial Manager: Hassan Arghavan

More than 35 years of brilliant experience in the lab industry

بیش از ۳۵ سال سابقه درخشان در صنعت آزمایشگاهی ایران …

شرکت فاطر الکترونیک در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاه های تشخیص طبی، تحقیقاتی و صنعتی با مدیریت آقای علی ارغوان و در جهت قطع وابستگی و خودکفائی کشور تاسیس گردید.
این شرکت در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده است که با استفاده از دانش روز دنیا و با همکاری کارشناسان فنی، متخصص و با تجربه و اساتید دانشگاه ها و استفاده از بهترین نوع مواد اولیه محصولاتی با کیفیت قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

تنوع محصولات …

شرکت فاطرالکترونیک فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و با گذشت زمان و کسب تجارب روز افزون و فعالیت مداوم واحد تحقیق و توسعه امروز تعداد محصولات تولیدی این شرکت به بیش از دویست مدل دستگاه مختلف آزمایشگاهی رسیده است که هر کدام دارای کیفیت و مرغوبیت در حد استاندارد بین المللی می باشند.
فعالیت اصلی شرکت در زمینه تولید دستگاه های آزمایشگاهی، ساخت و نصب میز و سکوبندی آزمایشگاه های تحقیقاتی ، دانشگاه ها ، مراکز درمانی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه های تشخیص طبی و آزمایشگاه های کارخانجات صنایع غذائی و دارویی، مشاوره در زمینه تجهیز آزمایشگاه های مختلف و تامین دستگاه ها و تجهیزات و آموزش استفاده از تجهیزات می باشد.

خدمات پس از فروش …

بخش سرویس شرکت فاطر الکترونیک با امکانات فراوان و متخصصین مجرب و با ارائه سه سال خدمات رایگان گارانتی و ده سال تضمین خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی باعث گردیده تا شرکت بعنوان یکی از شرکت های خوشنام و معتبر در این صنعت مشهور گردد.

کیفیت …

شرکت فاطرالکترونیک با گسترش فعالیتهای تحقیقاتی و تولیدی خود و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 و ISO13485 از URS انگلستان با رعایت قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی و عضویت انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و همچنین کسب پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع استان تهران در کارخانه ای به وسعت ۲۵۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان واقع در اتوبان تهران قزوین با امکانات و تجهیزات مناسب مستقر و در حال فعالیت می باشد.

علی ارغوان
مدیر عامل

موسس شرکت فاطر الکترونیک و از بنیانگذاران صنعت آزمایشگاهی ایران

علیرضا خوشرو
مشاور امور مدیریت کیفیت و استاندارد

کارشناس ارشد مهندسی صنایع

حسن ارغوان
مدیریت فروش، بازرگانی و قراردادها

کارشناس ارشد مدیریت صنعتی