شماره ثبت: ۱۸۹۱۰۴
تاریخ تاسیس: ۱۳۶۲
مدیر عامل: علی ارغوان
مشاور و نماینده مدیریت در پیاده سازی استاندارد و سیستم و مدیریت کیفیت: علیرضا خوشرو
مدیر بازرگانی و امور بین الملل: حسن ارغوان

بیش از ۳۴ سال سابقه درخشان در صنعت آزمایشگاهی ایران …

شرکت فاطر الکترونیک در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاه های تشخیص طبی، تحقیقاتی و صنعتی با مدیریت آقای علی ارغوان و در جهت قطع وابستگی و خودکفائی کشور تاسیس گردید.
این شرکت در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش نموده است که با استفاده از دانش روز دنیا و با همکاری کارشناسان فنی، متخصص و با تجربه و اساتید دانشگاه ها و استفاده از بهترین نوع مواد اولیه محصولاتی با کیفیت قابل رقابت با محصولات وارداتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.


تنوع محصولات …

شرکت فاطرالکترونیک فعالیت خود را با تولید تعداد محدودی دستگاههای آزمایشگاهی آغاز نمود و با گذشت زمان و کسب تجارب روز افزون و فعالیت مداوم واحد تحقیق و توسعه امروز تعداد محصولات تولیدی این شرکت به بیش از دویست مدل دستگاه مختلف آزمایشگاهی رسیده است که هر کدام دارای کیفیت و مرغوبیت در حد استاندارد بین المللی می باشند.


فعالیت اصلی شرکت در زمینه تولید دستگاه های آزمایشگاهی، ساخت و نصب میز و سکوبندی آزمایشگاه های تحقیقاتی ، دانشگاه ها ، مراکز درمانی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه های تشخیص طبی و آزمایشگاه های کارخانجات صنایع غذائی و دارویی، مشاوره در زمینه تجهیز آزمایشگاه های مختلف و تامین دستگاه ها و تجهیزات و آموزش استفاده از تجهیزات می باشد.


خدمات پس از فروش …

بخش سرویس شرکت فاطر الکترونیک با امکانات فراوان و متخصصین مجرب و با ارائه سه سال خدمات رایگان گارانتی و ده سال تضمین خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی باعث گردیده تا شرکت بعنوان یکی از شرکت های خوشنام و معتبر در این صنعت مشهور گردد.


 کیفیت …

شرکت فاطرالکترونیک با گسترش فعالیتهای تحقیقاتی و تولیدی خود و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 و ISO13485 از URS انگلستان با رعایت قوانین و مقررات اداره کل تجهیزات پزشکی و عضویت انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی و همچنین کسب پروانه بهره برداری از اداره کل صنایع استان تهران در کارخانه ای به وسعت ۲۵۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی بهارستان واقع در اتوبان تهران قزوین با امکانات و تجهیزات مناسب مستقر و در حال فعالیت می باشد.

اعضای اصلی فاطر الکترونیک

علی ارغوان
مدیر عامل

موسس شرکت فاطر الکترونیک و از بنیانگذاران صنعت آزمایشگاهی ایران

حسن ارغوان
مدیر تحقیق و توسعه ،مدیر فروش و بازرگانی و امور قراردادها، عضو تیم طراحی و R&D

کارشناس ارشد مدیریت صنعتی

علیرضا خوشرو
مشاور امور مدیریت کیفیت و استاندارد

کارشناس ارشد مهندسی صنایع